Методична робота учителяНавчальна поїздка до Естонії української делегації в рамках проекту „Підтримка діяльності команд українських шкіл та Міністерства освіти і науки у сфері багатомовної освіти 11 - 15 березня 2019 рокуПерший семінар- тренінг з Естонією в м. Києві .. Проект "Підтримка діяльності команд українських шкіл та Міністерства освіти і науки України у сфері багатомовної освіти" (за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії).

.. Проект "Підтримка діяльності команд українських шкіл та Міністерства освіти і науки України у сфері багатомовної освіти" (за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії).- м. Київ - продовжує працювати

30 листопада 2017 року взяла участь у Всеукраїнській  науково-практичній конференції «Інноваційне педагогічне проектування в умовах реформування освіти»який був проведений  Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С. Сковороди, видавництвом педагогічної преси та літератури «Шкільний світ».

У другій частині була робота в секції   «Шляхи реалізації компетентнісного підходу у всеукраїнському науково-педагогічному проекті «Інтелект України» під модераторством Кириленко Світлани Володимирівни, начальника відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, кандидата педагогічних наук, наукового консультанта проекту «Інтелект України».

Немає коментарів:

Дописати коментар